.

.

Zbrusu nový, originální LCD LVDS Kabel pro Dell Studio 1555 KN-0W439J W439J 0W439J

Zbrusu nový, originální LCD LVDS Kabel pro Dell Studio 1555 KN-0W439J W439J 0W439J

Kč 152.00
Kč 160.40
-5 %
Částka


Název Produktu :
LCD LVDS Kabel
DP/N : W439 J
Kompatibilní S pro Dell Studio 1555
Tipy
Notebook díly obvykle potřebují odborné znalosti zvládnout. Jako expert, můžete zkontrolovat Číslo Dílu(PN) nebo Vyrábět Část Číslo(MPN), když si objednáte.
Nicméně, pokud si nejste jisti o část, kterou potřebujete, prosím, neváhejte nás kontaktovat přes Live Chat, nebo nám pošlete Zprávu, budeme rádi, aby vám pomohl ven.
Poštovné a Dodání
Tato položka bude dodáno do 3 pracovních dnů. Záleží na způsobu dopravy, který si vyberete, tento bod bude dodáno do 90 dnů.
Prosím, nechci podepsat balíček, pokud to je zjevně manipulováno nebo je poškozen. Prosím, kontaktujte nás co nejdříve, pokud se to stalo. Pomůžeme vám pro soubor balíčku poškození tvrdí, že snížení jsi ztratil.
Daně a Cla
Cena, kterou citoval nebude zahrnovat dovozní cla, daní cílové země/státy nebo oblasti. Kupující je odpovědný platit cla, poplatky nebo manipulační poplatky.
Budeme loď vaší objednávky v nejlepší způsob, jak pomoci vyhnout se daně a cla za kód. Ale prosím, laskavě pochopit, že ne všechny daně a cla mohou být osvobozeny.
Vrátí
My vám vrátíme peníze za položky, vrátil se do 7 dnů od jejich obdržení, z jakéhokoli důvodu.
Plná náhrada bude poskytnuta, pokud položky jsou vráceny v původním stavu. Zboží, které je poškozené nebo chybějící součásti, není vratná.
Kupující jsou zodpovědné za zpáteční plavbu s řádnou balení. Po obdržení zboží, vrátíme vám ihned.
Záruka A Údržba
Tato položka nese 30 dnů Ware Sphere Mezinárodní Záruka . Kupující je odpovědný za dopravu zpět poplatky za záruky položky. (Částečný návrat může být přijat na kupující bude)

R

Produkty v kategorii