.

.

Moderní Chrome K9 Crystal Přívěsek Osvětlení D50cm E14 LED Obývací Pokoj, Světlo, Svítidla avīze Lesk 90~240V Přívěsek Lampy

Moderní Chrome K9 Crystal Přívěsek Osvětlení D50cm E14 LED Obývací Pokoj, Světlo, Svítidla avīze Lesk 90~240V Přívěsek

Kč 6305.60
Částka


Moderní Chrome K9 Křišťálový Lustr Přívěsek Osvětlení D50cm E14 LED Obývací Pokoj, Světlo, Svítidla avīze Lesk 90~240 V Přívěsek Lampy
Koupit Průvodce
1. Ujistěte se prosím, vaši adresu a své celé jméno správně tak, že můžete přijímat zboží v čase
2. Výrobky jsou dodávány pouze po zaplacení obdržel. Prosím o platbě brzy poté, co si místo pořadí, díky!
3. Slibujeme, že budeme kontrolovat zboží před dodat.
4. On-line doprava zdarma cena zahrnuje pouze náklady na výrobek a kurýr zdarma . On-line cena nezahrnuje žádné daňové nebo celní odbavení poplatek, který může být vybírán poplatek v zákaznické země. Budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl získat zboží, ale nejsme zodpovědní za to.
O Kvalitě
vyrábíme lustr s Číny první třídy K9 crystal , záruka 1 rok pro vás .Pokud potřebujete nějaké náhradní díly , pls, vám by měl nést náklady na dopravu .
Obvykle jsme normální posílat 1% křišťálové koule pro extra náhradní díly, pokud zjistíte jakékoli části rozbité , pls řekněte nám a pošlete jasný obraz , pak budeme řešit problém pro vás, jakmile je to možné .
pokud nevíte, jak nainstalovat , pls podívejte se na naše instruktážní list první , pokud tam je ještě otázka ,pls řekněte nám, nebo požádat odborníka elektrikáře na vaší straně.
O ceně
Naše cena zahrnuje náklady na výrobek a nákladní poplatek, aby kupující země .A zákazník je třeba zaplatit nějakou daň a povinnost účtovat na místní zvyk .
O zásilce
Často nabízíme China Post Air doprava zdarma pro většinu zemí , to může dostat zákazníka strana 15~25 dnů po dodání .Můžeme také poskytnout DHL nebo FEDEX zásilky pro země, které horní poplatku přijatá kupujícího, pokud v nutnosti, Ale s ohledem Jižní Amerika zemí a Ruska ,velmi drahé nákladní poplatek , záleží na přání zákazníka a pak se rozhodnout .
O zpětnou vazbu
Pls pomozte nám potvrdit příjem zboží a také opustit zpětnou vazbu po kontrole zboží .To je velmi důležité pro vaše dobrou zpětnou vazbu na podporu naší práce .Váš šťastný nakupování je náš pracovní cíl celou dobu.
Vždy nabízíme nejnižší cenu za nejlepší zboží a služby pro vás.Prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální(3 hvězdičky) nebo negativní zpětnou vazbu.Budeme se snažit v našich silách vyřešit problém a nechat vám šťastný nakupování zde. Děkuji!!!

R

Produkty v kategorii