.

.

Vespa Zeď Obtisk Ložnice Art-Retro Skútr Vespa Nálepka Obývací Pokoj Obývací Mod Motorka Samolepky Na Zeď Home Dekor Interiéru Z244

Vespa Zeď Obtisk Ložnice Art-Retro Skútr Vespa Nálepka Obývací Pokoj Obývací Mod Motorka Samolepky Na Zeď Home Dekor

Kč 180.00
Kč 239.40
-25 %
Částka


Vítejte v našem Obchodě !
Prosím, přečtěte si popis produktu a neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy!
Velikost (1 palec =2,54 cm) :
68 cm x 56 cm
85 cm x 70 cm vysoký
102 cm x 84 cm vysoký
~~ O PRODUKTU ~~ * nálepky jsou odnímatelné , ale ne opakovaně . * Naše obtisky jsou vyrobeny s vysoce kvalitní vyměnitelné vinyl a jsou vlastní řez při nákupu. * Naše vysoce kvalitní matt vinyl obtisky, když aplikován na zdi namalované! * Zeď obtisky lze aplikovat na téměř všechny čisté, hladké, prachu a mastnoty povrchu. * Velikost obtisk může být trochu větší, aby vám ukázat všechny podrobnosti.
Jak používat
1.Zeď Obtisk-1 ks ;Převod Filmu - 1 ks;Nůžky -1 ks;Karta -1 pc.Ujistěte se, že vaše zobrazovací plochu, je čisté a jasné, vlhkosti, oleji nebo prachu.
2.Držet přenosu filmu na design, aby se zabránilo vytváření bublin, stejně jako je to možné,pak skřípání ho znovu a znovu s vaší kartou.
3.Opatrně odstraňte transfer film, s obtisk design připojené, od podkladového papíru.Flip přes, a odstraňte zbývající krycí papír.
4.Opatrně umístěte design a fólie na displej povrch.Pomocí vaší karty, skřípání design pevně přes film, z centra designu směrem k okrajům.Opatrně odstraňte transfer film od nálepky.
5.Hotovo (můžete Si nakrájíme na kousky podle potřeby.)
POZNÁMKA ~ ~ ~ ~ * * Prosím, vyčkejte alespoň 3 týdnů po malování stěny, aby barvy léčit. * Instalace je doporučena do 90 dnů od nákupu, prosím, plán se odpovídajícím způsobem. * Doporučujeme instalaci na hladký, pololesklý nebo lesklý smalt barvy. Pokud je to možné, vyhněte se matný povrch a Latexové barvy a laky, které obsahují anti-graffiti agenti nebo skvrn-blokátory, stejně jako VOC free barvy, písek, barvy a semišové barvy. * Nedoporučuje se pro aplikace na nenatřené dřevo, texturované zdi, štuk, beton, cihly nebo přes malty linek. * Vzhledem k stavu a věku stěn před aplikací, malé poškození může dojít po odstranění. Poštovné a Dodací lhůty Jsme loď na celém světě. Položka Čas Zpracování : Většinou, položky mohou být odeslány do 2 až 7 pracovních dnů. Tranzitní čas a doba Dodání se liší v závislosti na tom, kde se nacházíte a kde je váš balíček, stejně jako způsob dopravy. Také, že dodávka může být odloženo kvůli dovolené nebo přírodní nehod. Položky jsou dodávány z Číny pomocí Letecky, obvykle dosáhne většina zemí, do 15 až 30 pracovních dnů. A položky dosáhnout zemích, jako je USA, Austrálie v 7 do 25 pracovních dnů.
Zpětná vazba Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Děkuji moc! Prosím, dejte nám vědět před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Upřímně doufáme, že kupující může dát nám příležitost vyřešit veškeré problémy a budeme se snažit v našich silách uspokojit vaše potřeby. Jsme upřímní prodávajícího. Váš respekt pro nás bude vysoce ocenil. A necháme pozitivní zpětnou vazbu pro všechny kupující.

R

Produkty v kategorii