.

.

Ruce Jóga Centrum Word Art Samolepky Nástěnné Malby Obývací Pokoj Domácí Interiér Dekor Vyměnitelné Vinyl Zeď Nálepky Ložnice Jóga Studio Z237

Ruce Jóga Centrum Word Art Samolepky Nástěnné Malby Obývací Pokoj Domácí Interiér Dekor Vyměnitelné Vinyl Zeď Nálepky

Kč 100.00
Kč 132.80
-25 %
Částka


Vítejte v našem Obchodě !
Prosím, přečtěte si popis produktu a neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy!
Velikost (1 palec =2,54 cm) :
58 cm široká x 22 cm vysoká
77 cm x 30 cm vysoký
91 cm široká x 35 cm vysoký
~~ O PRODUKTU ~~ * nálepky jsou odnímatelné , ale ne opakovaně . * Naše obtisky jsou vyrobeny s vysoce kvalitní vyměnitelné vinyl a jsou vlastní řez při nákupu. * Naše vysoce kvalitní matt vinyl obtisky, když aplikován na zdi namalované! * Zeď obtisky lze aplikovat na téměř všechny čisté, hladké, prachu a mastnoty povrchu. * Velikost obtisk může být trochu větší, aby vám ukázat všechny podrobnosti.
Jak používat
1.Zeď Obtisk-1 ks ;Převod Filmu - 1 ks;Nůžky -1 ks;Karta -1 pc.Ujistěte se, že vaše zobrazovací plochu, je čisté a jasné, vlhkosti, oleji nebo prachu.
2.Držet přenosu filmu na design, aby se zabránilo vytváření bublin, stejně jako je to možné,pak skřípání ho znovu a znovu s vaší kartou.
3.Opatrně odstraňte transfer film, s obtisk design připojené, od podkladového papíru.Flip přes, a odstraňte zbývající krycí papír.
4.Opatrně umístěte design a fólie na displej povrch.Pomocí vaší karty, skřípání design pevně přes film, z centra designu směrem k okrajům.Opatrně odstraňte transfer film od nálepky.
5.Hotovo (můžete Si nakrájíme na kousky podle potřeby.)
POZNÁMKA ~ ~ ~ ~ * * Prosím, vyčkejte alespoň 3 týdnů po malování stěny, aby barvy léčit. * Instalace je doporučena do 90 dnů od nákupu, prosím, plán se odpovídajícím způsobem. * Doporučujeme instalaci na hladký, pololesklý nebo lesklý smalt barvy. Pokud je to možné, vyhněte se matný povrch a Latexové barvy a laky, které obsahují anti-graffiti agenti nebo skvrn-blokátory, stejně jako VOC free barvy, písek, barvy a semišové barvy. * Nedoporučuje se pro aplikace na nenatřené dřevo, texturované zdi, štuk, beton, cihly nebo přes malty linek. * Vzhledem k stavu a věku stěn před aplikací, malé poškození může dojít po odstranění. Poštovné a Dodací lhůty Jsme loď na celém světě. Položka Čas Zpracování : Většinou, položky mohou být odeslány do 2 až 7 pracovních dnů. Tranzitní čas a doba Dodání se liší v závislosti na tom, kde se nacházíte a kde je váš balíček, stejně jako způsob dopravy. Také, že dodávka může být odloženo kvůli dovolené nebo přírodní nehod. Položky jsou dodávány z Číny pomocí Letecky, obvykle dosáhne většina zemí, do 15 až 30 pracovních dnů. A položky dosáhnout zemích, jako je USA, Austrálie v 7 do 25 pracovních dnů.
Zpětná vazba Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Děkuji moc! Prosím, dejte nám vědět před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Upřímně doufáme, že kupující může dát nám příležitost vyřešit veškeré problémy a budeme se snažit v našich silách uspokojit vaše potřeby. Jsme upřímní prodávajícího. Váš respekt pro nás bude vysoce ocenil. A necháme pozitivní zpětnou vazbu pro všechny kupující.

R

Produkty v kategorii