.

.

M2.5*4/5/6/8/10/12/15/16/18/20 Černá 1ks nylonové Kulaté Hlavy Philips Šrouby plastové Izolační šrouby značky PC/deska hobby šroub

M2.5*4/5/6/8/10/12/15/16/18/20 Černá 1ks nylonové Kulaté Hlavy Philips Šrouby plastové Izolační šrouby značky PC/deska

Kč 0.80
Částka

Položka popis : 100% zbrusu nový a vysoce kvalitní Materiál : Nylon Barva : Černá Ro HS Použití : Aplikace v oblasti elektroniky, počítačů, PC rady, silné kyseliny, místo, bez koroze, nízká hmotnost.DIY, hobby atd. Velikost : M2.5*4/5/6/8/10/12/15/18/20
Obsah balení : 1 x Černý nylon Šroub
Poznámka : Protože Rusko post nové politiky o celé jméno , pls každý kupující nabídnout své plné jméno, než budete platit za vaši fakturační adresu . Díky za vaše skvělá spolupráce !
Způsob Platby
Přijímáme pouze Podmíněná,Kreditní kartou,Western Union.
Prosím zaplatit do 7 dnů od objednávky.
Přepravní Podmínky
Standardní Služba je Čína příspěvek letecká pošta nebo Hong Kong post airmail.
Urychlené Služba je Čína pošta EMS.
Prosím, pošlete nám e-mail, NEŽ vaše platby, pokud chcete změnit dodací adresu
Lodní čas během Prázdninové Sezóny (Vánoce, Čínský Nový Rok atd) by mohla být delší než obvyklou dobu. Prosím, přidat dalších 5-10 dnů jako zpoždění.
Vrací Termín
V případě, že jste obdrželi vadné položky, má zákazník do 7 dnů ode dne obdržení žádosti o vrácení peněz nebo výměnu za nový.
V případě, že jste obdržel nesprávné položky, Položky musí být vráceno v původním a nevyužité stavu a musí být také v jeho originální krabici a balení.
Nechceme, aby se náhrady nebo výměny, protože změna mysli. Přečtěte si prosím všechny, popis slouží jako vodítko, než jste nabídku. Při každém kroku byla přijata, aby zajistily, že jsme loď správnou položku, bude příležitost, kdy obdržíte položky, které jsou odlišné od popisu. V takovém případě žádáme vás, kontaktujte nás okamžitě, takže můžeme tuto situaci napravit.

R

Produkty v kategorii