.

.

2018 Nové 1 ks nažehlovací Vojenský STYL odznaky parches ropa plancho Souhvězdí patch P-1011

2018 Nové 1 ks nažehlovací Vojenský STYL odznaky parches ropa plancho Souhvězdí patch P-1011

Kč 38.00
Kč 42.00
-10 %
Částka


Balíček zahrnuje : 1 ks /balení nažehlovací
Tam je lepidlo na zadní straně. Můžete železa to, nebo šít to na oblečení.
Ale tak, aby to více pevně a trvanlivé, prosím, šít několik jednoduchých stehů po žehlení.
Obrázky jsou všechny fotografie-natočen za přirozený stav,ale barva je předmětem reálného objektu produkty, jako barva se může mírně lišit, vzhledem k monitorů.
NÁS 2.1 / kus NÁS 2.1 / kus NÁS 2.1 / kus NÁS 2.1 / kus NÁS 2.1 / kus NÁS 2.1 / kus NÁS 2.1 / kus NÁS 2.1 / kus NÁS 2.1 / kus NÁS 2.1 / kus NÁS 2.1 / kus NÁS 2.1 / kus NÁS 2.1 / kus NÁS 2.1 / kus NÁS 2.1 / kus
Normálně, budeme loď z položky do 48 hodin, jakmile se dostaneme vaše platební údaje.V zájmu díky za vaše objednávky, budeme pravidelně posílat pěkný dárek pro všechny naše zákazníky
Poskytujeme odtahové způsoby dopravy celkem. jsou Ali Express Standardní Poštovné a China Post Air Mail . Budeme posílat zásilky k vám jako vaše požadované zásilky prostředky. To je doprava zdarma téměř po celém světě China Post Air Mail.
Pokud vaše objednávka více než 15 položek, můžete získat Rychle ZDARMA EMS nebo DHL jako transportaion způsoby, jak pod zemí !
( Spojené Státy, Spojené Království,Kanada, Austrálie, Nový Zéland, Singapur, Filipíny, Jižní Korea, Brunej, Tchaj-Wan, Malajsie, Thajsko, Japonsko, Německo, Belgie, Velká Británie, Francie, Itálie, Lucembursko, Holandsko, San Marino, Rakousko, Dánsko, Finsko, Řecko, Guernsey,Irsko, Jersey, Norsko, Portugalsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Bulharsko, Kypr, Estonsko, Lotyšsko, Litva, Malta, Slovensko, Slovinsko , Česko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko)
1. Přijímáme pouze Podmíněná,Kreditní kartou,Western Union.
2. Cla, místní daně a poplatky nejsou zahrnuty do položky cena nebo přepravní poplatek. Je to kupujícího odpovědnost, ale budeme se snažit v našich silách, aby spolupracovaly s vámi řešit to hladce, a nabízejí žádné volné dokumenty, pokud tam je žádné náklady, bude kupující odpovědnost.
Všechny naše položky jsou 100% nový stav a Top Kvality. Každý z nich je zabaleno jednotlivě v plastovém obalu, to je velmi dobré pro další prodej.
Všechny naše položky nabídky náhrady a návratové politiky, z jakéhokoli důvodu, s níž nejste spokojeni ,můžete vrátit položku na nás v novém stavu pro vrácení peněz nebo výměnu. Než budete mail zpět položku na nás,prosím, kontaktujte nás pro podrobné vrácení a výměna instrukce a adresu.Vrátíme všechny peníze, vyjma poštovného a manipulačních poplatků poté, co obdržíme vrácené položky.Budete muset zaplatit expediční poplatek za zaslání zpět na pozemek.
Přijímáme Maloobchod,Velkoobchod,Smíšené objednávky a Drop Loď.Nabízíme velké slevy pro velkoobchodní a smíšené objednávky.Můžete nás kontaktovat pro jakékoliv otázky,je nám potěšením odpovědět na všechny vaše dotazy do 24 hodin.
Jsme internetový obchod, vaše zpětná vazba je velmi cenné pro nás.
Když se dostanete na položky, můžete zkontrolovat všechno, co o tom opatrně.
Pokud jste spokojeni s naším zbožím, budeme rádi, že můžete, dejte nám postive zpětnou vazbu.
Pokud si myslíte, že musíme něco zlepšit, je velmi milé, že jste, dejte nám příležitost vyřešit problém před odjezdem negativní feeback.
Jsme přesvědčeni, že je rozumné řešení.
Díky moc! Hezký Nákupní den!

R

Produkty v kategorii