.

.

HQCAM CAMHI 720P mini wi-fi IP kamera, bezdrátové kamery, 1.78 mm široký Úhel fisheye objektiv podpora SD karty Domů Dohled vnitřní

HQCAM CAMHI 720P mini wi-fi IP kamera, bezdrátové kamery, 1.78 mm široký Úhel fisheye objektiv podpora SD karty Domů

Kč 864.00
Kč 960.00
-10 %
Částka


Ohledem podpora TF Karet mini Dírky ip kamera
to podporuje max 32 G TF card storage!
pokud máte jiný požadavek ,vítejte kontakt s námi.
máme 1.0 pro zákazníka volitelná.
tato modely mají :
1x Kamera
1x čtečka paměťových Karet(nevybrané paměťovou kartu balení neobsahuje čtečku karet)
1x CD .
1x Kovové stenty.
pokud máte nějaké problémy, platby,prosím kontaktujte nás! Pokud potřebujete koupit více zboží, ale cena je příliš levné, nebo ne najít v našem obchodě, prosím, kontaktujte nás!
1. Položky budou odeslány do 1-3 pracovních dnů. 2. Doba Dodání :
Prostřednictvím Expresní : Obvykle 3-7 pracovních dnů.
Prostřednictvím Letecké Pošty : Obvykle 10-30 pracovních dnů. 3. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. 4. Kupující odpovědi (v případě) všechny daně nebo DPH za žádných okolností.
1. Všechny produkty byly kontrolovány a baleny v dobrém stavu před odesláním. 2. Všechny výrobky mají záruka 1 rok. 3. pokud nejste spokojeni s naším produktem a služby. Kontaktujte nás, prosím, dřív, než dávat non pozitivní zpětnou vazbu nebo sporu. budeme se snažit v našich silách vyřešit problémy.
1. Zaručujeme, že všechny naše položky jsou ", jak uvedl," v jejich popisy. Usilujeme o 100% spokojenost zákazníka na každém prodeji máme kompletní. 2. Naše produkty jsou přímo z továrny, není blízký člověk, žádné vysoké značky, takže jsme schopni poskytnout kvalitní zboží, ale velmi konkurenční cenu. 3. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte nás jako první, většina z nich odpověděl ve 12 obchodních hodin.

R

Produkty v kategorii