.

.

360 inteligentní děti umístění hodinky telefon, 2 generace mobilní telefon anti-ztracené zařízení, 602025 náhradní 522027 baterie Recha

360 inteligentní děti umístění hodinky telefon, 2 generace mobilní telefon anti-ztracené zařízení, 602025 náhradní

Kč 204.00
Kč 280.00
-27 %
Částka

Vítejte v Našem Obchodě, Pokud budete potřebovat, prosím, aby,Díky! Tipy : dobrý den,přítel,prosím, na vědomí,že Pokud paměti nemají koupit,doufám, že můžete pochopit,Díky! 1. Než si koupíte, prosím, potvrďte svůj stroj, ať už na podporu tohoto battery Battery model je sizeas dlouho, jak vhodnou velikost může. 2. Baterie Napětí 3.7 V-4.2 V, jsou normal Battery Velikost a Kapacita se chybová range But můžeme najít vhodný pro vás. 3. Většina typů baterií nejsou stříkané Baterie Model Voltage Capacityetc., ŽÁDNÝ Maloobchodní Box Packed Bezpečně v Bublinkové Tašky. 4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci. 5. Pokud je tato položka se zástrčkou, prosím, nezapomeňte, aby nám řekli, jaké plug jste wantotherwise budeme odeslat položku bez konektoru. Vlastnosti : 1. 100% zbrusu nové. 2. Vysoká kvalita a vysoká kapacita. 3. Vestavěná ochrana obvodu PCM pro zabránění nabíjení nebo vybíjení. 4. Balíček obsahuje : 1 x PC lithium-polymerová Dobíjecí baterie. Aplikace 1. Baterie je opatřena ochrannou deskou, která má funkci prevence v průběhu nabíjení, v průběhu vybíjení, po proudu, zkrat, atd. 2. Tento produkt se používá hlavně pro MP3 MP4 MP5 GPS Navigátor PSP Bluetooth Hračky DVR Reproduktor, Mikrofon, Diktafon, Mobilní Telefon, Nouzové Napájení, Tablet PC, Mobilní Telefon, PDA, FOTOAPARÁT, Power Bank DVD, EVD Chytré Hodinky E-knihy, Notebook Vrtulník Elektronické Cigarety a ostatní elektronická zařízení.
Je následující popis tohoto produktu Baterie ochrana deska (ochrana proti přebití / nad / krátké / nadproud) typ Baterie : lithium-polymer baterie / dobíjecí baterie Napětí : jmenovité napětí 3.7 v, Plné napětí : 4,2 V Kapacita : 180m Ah Baterie velikost : 5.7*20*27 Mm
Veškeré zboží na regálech jsou na skladě,
Baterie lze přizpůsobit jakékoli velikosti, plus nějaké plug, prudký kód, LOGO inkjet
Předpokládá se předpokládá. Předpokládá, že Předpokládá, že předpokládá, že Předpokládá,
Napětí : 3.7 V;
Nabíjecí napětí : 5 V nebo 4.2 V4.5 V;
maximální nabíjecí proud : 1 Cm A;
Absolutorium cut-off napětí : 2.75 V;
Nabíjecí teplota 0 ° C : 45 ° c;
Výstupní teplota z -10 ° C - 60 ° c;
Skladovací teplota : -10 ° C 45;
žádný paměťový efekt : může být nabita a vybita kdykoliv;
Cyklus životnost : nabíjení a vybíjení může dosáhnout více než 800 krát;
Znečištění životního prostředí : žádné kadmium, olovo, rtuť a jiné škodlivé látky;
Vysoká bezpečnost : žádný výbuch, žádný oheň, a tak dále.
Předpokládá, Že Předpokládá, Že Předpokládá, Že Předpokládá, Že Předpokládá . Předpokládá
S cílem vyhnout se tranzitu zboží, aby ty ztráty, škody, když obdržíte zboží, pokud expres zaměstnanců společnosti čelí vážným kontroly, pokud se zjistí, že je zboží poškozeno, nebo nedostatečné množství zboží, které není deska, prosím, podepsat a neprodleně kontaktujte nás, jak komunikovat, aby bylo možné lépe vyřešit problém!
. . . . . . Předpokládá
Vyměňte baterie, pokud mají možnost rozebírat své vlastní výměnu, pokud není rozebírat podmínky, můžete koupit baterie po pohledu na místní mobilní telefon nebo počítač údržba pro údržbu master může být rovněž nahrazen, stroj nahradit manuální stojí 10 juanů!
Předpokládá, Že Předpokládá, Že Předpokládá, Že Předpokládá, Že Předpokládá . Předpokládá
Velikost baterie popis
Například : 402030 nebo 042030 polymer lithium baterie model je velikost baterie, akumulátoru tloušťka je 4 mm, šířka je 20 mm, dlouhý 30 mm. Když uživatelé koupit baterie, zvolte velikost podle velikosti baterie.
Baterie jsou skladem s ochrannými deskami, s dvěma vést, červená pozitivní, černá je negativní.
Záležitosti vyžadující pozornost
Provoz na baterie upozornění : zakázat používání ostré dotykové fólie, obalové materiály, ohýbání horní okraj, Ban Ban otevřený nebo poškozený, skládací, pole bending, Ban Ban křehké drop dopad ohýbání baterie, kdykoliv nebo přepólování, proti zkratu baterie.
Další záležitosti : aby se zabránilo baterie ve zkratu, vyjměte baterii, baterii je přísně zakázáno do ohně, žádné baterie bude ponořen v kapalině (např. voda, nápoj, ovocné šťávy, káva), není zakázat používání baterie, nahradit vlastní poškozené baterie.
Všechny naše výrobky jsou pevné elektrické energie, jak dlouho konkrétní použití závisí na spotřebu energie stroje.
1. prosím, přihlaste pro kupující před otevřením cargo zásilky zkontrolovat, zda zboží je poškozené nebo chybějící položky, žádný problém; je-li nalezen v rozporu s Prodávajícím neprodleně kontaktovat a vyplnění údaje na účtenku a nechte dopravce potvrdit podpisem.
2., jako kupující v nepřítomnosti, kontaktujte nás na předpokladu obdržení zboží, že je, default převzetí zboží, a přijmout pravidla Taobao povrchu jednotná pravidla.
3. obecně platí, že platba může být provedena do 5 hodin, může být zboží odesláno ještě týž den a zboží vám bude doručeno za 5 dní později. Bez zvláštních problémů, budeme loď zboží do 24 hodin od vaší platby. Svátek má zpoždění.
4., s cílem vrátit finanční prostředky, žádné problémy s kvalitou po obdržení zboží, doufám, že se vám potvrdí platbu v rámci 48 hodin, děkuji vám za vaši spolupráci!
Platba 1. Prosím provést platbu co nejdříve , pak jsme schopni zajistit přepravu k vám co nejdříve. 2. Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně , a kupující jsou odpovědné za cel. Doprava : 1. Zboží bude

R

Produkty v kategorii