.

.

DIY Diamantový Malování Kříž Steh Vyšívání 3d Drahokamu Mozaikové Obrázky Oči barevné kreslení 45*30cm Diamond Výšivky

DIY Diamantový Malování Kříž Steh Vyšívání 3d Drahokamu Mozaikové Obrázky Oči barevné kreslení 45*30cm Diamond Výšivky

Kč 122.00
Kč 210.80
-42 %
Částka


DIY Diamantový Malování Kříž Steh Vyšívání 3d Drahokamu Mozaikové Obrázky Oči barevné kreslení 45*30cm Diamond Výšivky
Vážení, dávejte pozor! Prodali jsme diamantové obrazy jsou semi-hotový výrobek neobsahuje rám!
Prodali jsme diamond malování materiál je pryskyřice, celý mozaikové vzory jsou vyvrtané s pryskyřicí diamond, základní mapu s lepicí fotografický papír. Prodej diamantových obraz je prodán žádné problémy s kvalitou není návratu. (Příklad : produkt není stejný s obrázkem, ani si představit, perfektní rozměry výrobku není vidět, tam jsou vadné, atd. není problém kvality). Produkt rozměrech uvedených v popisu výrobku v pryskyřici vrtačka pro profesionální tovární sériové výroby, ale také malé, je nevyhnutelná, vadné vrtačka, Děkuji za pochopení! S pryskyřicí diamond bude víc s více než 30%, méně vrtání jev obecně nezobrazí, prosím, buďte ujištěni, nákup.
[DIY Diamantový malování výrobní kroky]
1. Otevřete krabici a zkontrolujte, zda diamant čerpat speciální nástroje.
2. Zobrazit pryskyřice, diamant barva, uspořádány v pořadí kódování.
3. Odhalit páska výkresu výše, uvidíte spoustu symbolů odpovídající barevné kódování.
4. Podle odpovídající barvy kódované svorky odpovídající pryskyřice vykládané diamanty.
5. Navrhl, že jeden typ pryskyřice diamond jeden soubor dokončen rychleji.
6. S cílem vytvořit dokonalé diamantové malby, kresby dát dohromady na jednom místě, každý řádek symboly nemají zůstat přilepená diamanty.
7. Snížit dobrý obrázek o kresby držet seřazené pole montované na rovině hmotné výše.
8. Spojek je třeba naplocho na hezké, nemají trhliny.
9. po dobrém boji, zbytek mezeru na lepidlo odpovídající symboly diamanty.
10. K dokončení dobrý diamond kreslení, dát to ve vašem výběru vhodného rámce (restaurace neposkytuje rámec).
[DIY Diamantový malování Upozornění]
1. Referenční před operací kroky.
2. Pokud nevíte, jakou barvu použít, naleznete v tabulce barev.
3. Shromáždil pryskyřice diamantový vzor musí mít bod uvnitř vyjmout řádek, a pak výbava kousky, aby se zajistilo celkový efekt.
[Tipy]
1. Pryskyřice diamond nepoživatelné, nenechte děti hrát, aby se předešlo nehodám, jako je polykání.
2. Výkres musí být udržovány v čistotě, Jinak, lepicí síla je ovlivněna. Pokud tam je špína přilnavost může ovlivňovat s nízkou teplotou masivního železa.
3. Diamanty zůstávají lepkavé žvýkačky těsnost.
[DIY diamantový malování charakteristické]
1. DIY diamantový malování může pracovat a učit se, jak snížit stres, emocionální úprava, aktivní myšlení, zvýšit sebevědomí.
2. DIY diamantový malby mohou být použity k výzdobě rodinné pokoje, aby život více harmonický.
3. DIY produkce může zažít pocit úspěchu, schopnost a vytrvalost pěstovat trpělivost, seniory a děti jsou vhodné.
4. Výrobní proces je jednoduchý, můžete vytvořit krátký čas na dokončení.
5. DIY malování diamond je vynikající dát do přátel a blízkých vyjádřit přání všeho dobrého do podíl.
6. DIY diamantový čerpat osobu jakéhokoliv věku může být provedena, protože, včetně dětí, členů rodiny a tak rodina více v teple.
Výrobní Proces
1.Otevřete produkt suite,podle barvy lemované diamanty a organizovat všechny nástroje. 2.Když začnete , stačí zvednout malé části uvolnění papíru, aby se zabránilo další regionální lepkavý prach vliv na lepení efekt. 3.Vložte diamant do odpovídající mřížky (podle sériového čísla). 4. Diamant po Vložení být dokončena, což je diamant lepení povrchu pevnější .po tomto kroku, vaše práce je hotovo! Před vaší platby, prosím, přečtěte si následující obsah pečlivě, bude vám zaručí šťastný nakupování. 1. Naše společnost akceptuje následující transakce : Maloobchod : přijímáme maloobchodní transakce od všech zákazníků po celém světě. Není nastaven minimální limit pro všechny komodity. Velkoobchod : přijímáme velkoobchod od všech zákazníků po celém světě. Ve snaze zmírnit vaše zásob tlak, šarže jsme soubor je větší než nebo rovno 2 kusy. pokud chcete velké množství velkoobchod, prosím, kontaktujte nás, budeme diskutovat o velkoobchodní ceny, způsob dopravy a tak dále s vámi. Jsme přesvědčeni, že můžeme dosáhnout uspokojivé dohody. Delivery agent : pokud jste zahraniční on-line prodejců, můžeme poskytovat přepravní služby agent pro vás. Prosím, jasně řekněte nám váš kupujícího 's adresou informací při obchodování, budeme snaží být služby pro vás ve stejnou dobu, a budeme plně respektovat vaše obchodní tajemství, nikdy dělat nic poškozuje zájmy své chování. Pokud vaše země a oblasti nejsou v zemi dopravu zdarma, můžete se obrátit s námi, my vám poskytne nejlepší způsob dopravy. 2. Doprava : Naše výrobky jsou z pevninské Číny. Po vašem úspěšném zaplacení, budeme dodávat zboží do 3-5 pracovních dnů, vaše zboží vám obvykle dorazí do 7 do 50 pracovních dnů. Ve vzácných případech, je pravděpodobné, že zpoždění, které závisí na počasí a projít rychlost vaší zemi a zboží. Kdy zboží odesláno, budeme aktivně sledovat své zboží, doprava stát. Obvykle používáme China Post malý balíček pro vaši dopravu, za normálních okolností, zboží bude dodáno v 15-30 dní. Ale existují i další případy

R

Produkty v kategorii