.

.

22mm 7/8 Motocykl Hliníkové Řídítka Gripy Bar Končí Posuvníky Pro Honda Hornet 600 S Hornet 900 Integra 700 NC700X ABS VTR 10

22mm 7/8 Motocykl Hliníkové Řídítka Gripy Bar Končí Posuvníky Pro Honda Hornet 600 S Hornet 900 Integra 700 NC700X

Kč 77.00
Kč 97.60
-21 %
Částka


Položka Popis : To může Pomoci chránit tyč a rukojeť a snížit poškození, zatímco wrestling. A to bude váš motocykl více oči chytání a módní.
Položka Specifikace : Stav : 100% zbrusu nový trh s náhradními díly, Materiál : CNC hliník Barvy : Zlatá, Červená, Modrá, Černá ,Stříbrná,zelená ,oranžová,Šedá, Snadná instalace, bez jakékoli změny nutné.
Obutí :
Všechny Značky motocyklů přichází s 7/8" (22 mm) řídítka
Poznámka :
Poskytujeme velkoobchodní, pokud potřebujete velkoobchod prosím, kontaktujte nás získat nejnovější cena. Prosím, toto zajistit, díly vhodné pro váš motocykl před nabízení
Obraz show :
Přepravní Podmínky :
Položky budou dodávány z Číny po celé platba byla přijata
Můžeme také loď položky prostřednictvím expresní služby, jako je DHL, EMS, pokud jste připraveni zaplatit poplatek. Chcete znát podrobnosti, prosím, kontaktujte nás e-mailem.
Poznámky :
1.Jsme loď na Aliexpress adresu. Prosím, ujistěte se, že vaše adresa v Aliexpress je uzavřeno s vaší doručovací adresu, než budete platit.
2.Obrázky jsou pouze pro referenční účely. Vezměte prosím na položku, kterou si jako standard.
3.Prosím, uveďte vaše osobní požadavek, jako jsou barvy, balíčky, hodnota prohlášení atd, na paypal ' s zprávu, když budete platit pro nás.
4.Budeme nenese odpovědnost za jakékoli zpoždění při dodání, včetně, ale ne omezený k celní poštovné kontrolu, stávky, zásahu vyšší moci atd.
5.Jako kupující, je to vaše povinnost platit daň, když uděláte objednávku ze zahraničí. Naše cena nezahrnuje daně, DPH, nebo jiné skryté poplatky. Platební Podmínky :
1.Přijímáme POUZE Alipay a loď položku(y) Alipay ověřené adresy
2.Pokud loď Aliexpress adresu. Prosím, ujistěte se, že vaše adresa v Aliexpress je uzavřeno s vaší doručovací adresu, než budete platit.
4.Naše cena nezahrnuje daně, DPH, nebo jiné skryté poplatky.
5.Budeme nenese odpovědnost za jakékoli zpoždění při dodání, včetně, ale ne omezený k celní poštovné kontrolu, stávky, zásahu vyšší moci atd. Návrat politiky :
1. Musíme vyměňovat položky(s) do 14 dnů poté, co jste jej obdržel, pokud je vadný. Výnosy musí mít všechny originální balení a příslušenství.
2. Kupující je odpovědný za zpáteční poštovné a budeme se nahrazení nebo úvěru v závislosti na našich zásob
3. Jednotka(y) se vrátil a zjistil, non-vadné, bude vráceno kupujícímu náklady. Doprava, manipulace, pojištění poplatky jsou nevratné.
4. Vrátí po uplynutí této lhůty nebudou akceptovány

R

Produkty v kategorii