.

.

ZYY Kreativní Gold Jednoduché Hot Světla, Stolní Lampy, Retro Kreativní Americký Styl Osvětlení Ložnice Foyer Hotel Ile LED Žárovka

ZYY Kreativní Gold Jednoduché Hot Světla, Stolní Lampy, Retro Kreativní Americký Styl Osvětlení Ložnice Foyer Hotel

Kč 2318.00
Kč 2760.00
-16 %
Částka


Vítejte v našem obchodě!!!
když si koupíte produkty, pls viz detail v první :
Pro můj milý kupující
1.Jsme osvětlení výrobní společnosti.Máme výhodu v ceně!
2.garantujeme kvalitu zboží pevně před odesláním ven.
3.O obalu.Budeme ujistěte se, že balení dobře před poštovného,je-Li svítilna je poškozen během přepravy,Budeme nést všechny ztráty.
4.O čas na přípravu lampa, obvykle potřebujeme 3 až 5 pracovních dnů na přípravu lampa pro ujistěte se, že kvalita lampy.
5.O dopravu používáme nákladní Letecké dopravy,Dodací lhůta cca 5-7 dnů ,Pokud tam je jakékoli zpoždění v dopravě,Budeme vás okamžitě informovat.
6.Budeme poskytovat nejlepší po-prodejní servis,Pokud máte nějaké dotazy,Prosím, dejte mi zprávu.Pomůžeme vám vyřešit všechny problémy.
7. Protože časový rozdíl,já nemusí být schopen odpovědět na vaše zprávy okamžitě,Ale nebojte se,já odpovím vám co nejdříve~
když si koupíte produkty, pls viz detail v první : Kategorie Stolní Světlo ve Stylu moderní Model Č. 1801170101 Materiál Kov Žárovky, led Žárovky Zahrnuté nebo nezahrnuté
Základní Sestava je necessary Instruction manuál je zahrnuta
Zajištění Kvality :
(1) Každý produst je ručně vyrobené podle sebe.
(2) Návrh každého výrobku je módní,originální a kreativní.
(3)garantujeme kvalitu zboží pevně před odesláním ven.
(4) Máme tu výhodu, že nejvíce rychlý logistiky a nejlepší produkty.Pokud vás naše
cena je příliš vysoká, prosím, nechte mi vzkaz
Tipy :
Hrubé hmotnosti a velikosti balení jsou pouze pro referenční účely, předmětu skutečné zásilky, k zajištění bezpečné dopravy.
Upozornění před vaší platby! O platbu : 1)platba musí být potvrzena Aliexpress centru do 24 hodin normálně.pak budeme informováni připravit balíček, pokud vaše platba potvrzena úspěšně. O doprava : 1) na celém SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO) 2) My jen loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu 3), SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. 4) Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás! O záruka a vrácení : 1) 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka. 2) máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu. 3) Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#. 4) My vám vrátíme NAŠI PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z aliexpress. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní. 5) Budeme mít všechny přepravní náklady, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval. O zpětnou vazbu a kontakt : 1) Kupující je brzy potvrzení bude vysoce ocenil po obdržení zboží. 2), Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. To bude jen trvat 1 minutu,ale to 1 minutu má velmi zásadní význam pro nás. 3) Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu. Budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy.Děkuji vám za pochopení!

R

Produkty v kategorii