.

.

BUHESHUI 0,7 W 1,5 V, Mini Solární Panel Polykrystalický Solární DIY Solární Hračky Panel 70*70 MM+Kabel/Drát Studie 10ks Doprava Zdarma

BUHESHUI 0,7 W 1,5 V, Mini Solární Panel Polykrystalický Solární DIY Solární Hračky Panel 70*70 MM+Kabel/Drát Studie

Kč 440.00
Kč 500.00
-12 %
Částka

HOT 0,7 W 1,5 V Mini Solární Polykrystalický Solární Panel DIY Panely Solární Nabíječky Baterií, 70*70 MM 10pcs/lot Doprava Zdarma 1.Zbrusu Nový 2.Solární buňky jsou uzavřeny a chráněny odolný vnější rám poly 3. Polykrystalické Epoxidové 4.Max pracovní napětí : 1,5 V 5.Max pracovní proud : 0-460 MA MAX 6.Příkon : 0,7 W 7. Rozměr : 70*70mm 8. Vodič : 12-15 CM H ow, aby si vybrat solární panel : v Této tabulce ukazují, sluneční konfigurace systému vztah mezi akumulátory a solární panely. DC Akumulátor Solární Panel 1,2 V 2 V ~ 2.5 V, 2.4 V, 3.5 V ~ 4 V 3.6 V, 5 V ~ 6 V 6 V 7,5 V ~ 9 V 12 V 15 V ~ 18 V Aplikace : MALÉ DOMÁCÍ PROJEKTY . VĚDECKÉ PROJEKTY . ELEKTRONICKÉ ŽÁDOSTI . NABÍJENÍ MALÝ DC BATERIE . SESTAVTE SI SVŮJ VLASTNÍ SELF POWERED MODELY / HRAČKY / SOLAR ZOBRAZUJE . Balíčky zahrnují : 10 x solární panel
1. Budeme loď na výchozí adresu v Alipay, pokud nechcete, informujte nás.
2. Zásilky je doprava zdarma přes china post air mail, pokud hmotnost balíku je více než 2 kg nebo balík velikost je větší než 90 CM, budeme používat EMS, atd, nebo Loď se dvěma pozemky nebo více pozemků, China post air mail.
3. Návod : váha a velikost, jsme označili v balíčku detaily není skutečné hmotnosti a velikosti zboží, pokud potřebujete znát aktuální hmotnosti a velikosti, stačí nás kontaktovat.
4. Doba dodání :
1) Doprava vyspělých zemích je o 7-45 dní
2) Vzdálené země, je asi 2-8 týdnů
5. Pokud kupující chcete použít rychlejší způsob dopravy, jako je EMS, DHL atd, prosím, s námi komunikovat o zvýšení dopravy.
Výuka : doba přepravy je závislá na kupujícího ' s celní odbavení čas nebo vyšší Moci. Pokud kupující neobdrží zboží v dlouhé době, doufáme, že se kupující může obrátit vaše celní nebo místní poště, aby si zboží brzy.
Budeme kontrolovat kvalitu zboží před odesláním. Pokud tam jsou některé neočekávané problémy se stalo, doufáme, že k řešení problémů s kupujícím prostřednictvím přátelské následujícími způsoby
1. Pokud to je problém s kvalitou, může kupující předložit tvrdí, do 15 dnů po převzetí zboží, musí kupující poskytnout fotografie nebo video a další důkazy, aby prodávající pro identifikaci.
2. Man-vyrobené poškození, kupující převzít plnou odpovědnost.
3. Kvalita výrobků zpracování programu :
1) kupující vrátí zboží do usa a odpovědné za zpáteční lodní náklady; poté, co obdržíme zboží ,budeme odeslat nový produkt, aby kupující a zaplatit odeslat přepravní náklady.
2) je-Li zboží (celková cena včetně poštovného je méně než 10 USD) má problémy s kvalitou, budeme znovu odeslat nový produkt v kupujícímu další objednávku; pokud kupující don?t v plánu udělat novou objednávku v blízké budoucnosti, může kupující zaplatit odeslat přepravní náklady a zeptat se na odeslat nový produkt.
1. Dává vám nejlepší zážitek z nakupování je naší radostí. Jsme závislí na naší spokojenosti zákazníků uspět. Proto vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité.
2. Pokud jste spokojeni s našimi položky, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu. Jakmile opustíte pozitivní zpětnou vazbu, náš systém

R

Produkty v kategorii